Про це на своїй Facebook-сторінці розповіла Вікторія Пташник.
Вона зазначила, що у 2020 році балотувалась до Київради в команді “Європейської солідарності” і тепер, через три роки.
Пройшло 3 роки, один з депутатів ЄС склав мандат, щоб більше уваги присвятити фронту, і от тепер ТВК визнала мене обраною депутаткою до Київради”, – ділиться Вікторія Пташник.
Політикиня зізнається, що наявність повноважень – це величезна відповідальність, а повноваження під час повномасшабної війни – це відповідальність, посилена в рази.
"Але я б була не я, якщо б не прийняла цей виклик. Тому збираюсь подати необхідні документи для повноцінної реєстрації мене депутаткою Київради і приєднатись до команди Європейської Солідарності у Київраді”
Читайте також: Опозиція у Київраді вважає, що підозри депутатам Київради та військовим ЗСУ – це прямий тиск влади на місцеве самоврядування
Вікторія Пташник зауважила, що до моменту складання присяги певний час займуть певні бюрократичні процедури.
Що відомо про Вікторію Пташник
Вікторія Пташник — українська юристка і політик, народна депутатка 8-го скликання.
- Народилася 1 січня 1983 року в Києві. Закінчила Київський національний університет ім. Т. Шевченка у 2006 році, Українську школу політичних студій (2013).
- 2004–2006 — Акціонерний банк “Діамант”(прийшовши на посаду молодшого юрисконсульта, згодом очолила юридичний відділ центрального офісу банку).
- У 2006 році отримала свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю.
- 2006–2011 — юридична фірма “Спенсер і Кауфманн”: останні три роки обіймала посаду партнера й очолювала Практику антимонопольного й конкурентного права фірми (свою кар’єру в фірмі починала з посади молодшого юриста).
- 2011–серпень 2013 — асоційований партнер Юридичної компанії “Правовий Альянс”.
- З вересня 2013 — засновник і партнер Юридичної фірми “Дроіт”.
- Член ради комітету з конкуренційного права Асоціації правників України.
- Член громадської ради при Антимонопольному комітеті України (АНКУ), заступник голови Комітету з недобросовісної конкуренції Громадської ради при АМКУ.
- Координатор групи “Закон і порядок” громадської платформи “Нова країна”.
- З 27 листопада 2014 р. народний депутат України. Член Комітету з питань економічної політики, член Конституційної комісії, член Ради з питань судової реформи при президентові України.
- Виключена з фракції “Об’єднання „Самопоміч“ за підтримку проєкту щодо децентралізації 31 серпня 2015 року2].
- 9 липня 2016 року вступила та була обрана членом правління політичної партії ДемАльянс. 19 листопада 2016 року переобрана Співголовою партії разом з Василем Гацьком.
- 7 червня 2017 року оголосила, що йде із ДемАльянсу .
- У лютому 2019 року стала співініціатором створення громадсько-політичної платформи “Євроатлантичний порядок денний для України”.
- Кандидат у народні депутати від партії “Голос” на парламентських виборах 2019 року (виборчий округ № 223, місто Київ).
Нагадаємо, у червні депутат з фракції “Європейська Солідарність” у Київраді Віктор Кононенко склав мандат, аби повністю присвятити себе службі у Збройних Силах України.
В одному з ТЦК столиці працівник ТЦК здійснив спробу самогубства. Наразі він у реанімації
Став відомий рейтинг найсильніших та найслабших шкіл Києва за результатами НМТ 2023
На Одеській трасі під Києвом навесні 2024 планують відкрити новий ТРЦ
Керівництво КНУ ім. Т.Шевченка відреагувало на скандал щодо "зловживань на ремонті укриттів"
Раніше Хрещатик повідомляв, що Ар’єва складає мандат депутата Київради.