Про це розповідають Букви.

Я не хочу, щоб в квартирі жив інвалід – таку відповідь почула дружина військового від столичного орендодавця. Водночас сімʼя лише прагнула орендувати житло після реабілітації героя.

Чоловік тривалий час перебував у реабілітаційному центрі, після чого подружжя вирішило орендувати житло. Одначе, зустрівшись із власником квартири, сім’я воїна-добровольця зіштовхнулася з проявом зневаги та порушенням закону.

Згодом Катерина повідомила, що їм знову відмовили в оренді. Після чого чоловік закликав її не розповідати орендодавцям, що він – на візку.

Жінка нагадала, що її чоловік отримав поранення, боронячи Україну з першого дня російського вторгнення.

Дружина військового звернулася за допомогою у розголосі ситуації.

Своєю чергою, у пресслужбі порталу ЛУН відреагували на допис, наголосивши, що компанія підтримує ветеранів, котрі віддають найцінніше за нашу з вами свободу.

Також на порталі нагадали, що дискримінація заборонена не тільки здоровим глуздом, а й Конституцією України (ст. 24), Законом України “Про засади запобігання та протидії дискримінації в Україні” (ст. 6) та ратифікованою Україною Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод.

  • Зі свого боку, ми доповнюємо редакторську політику сайту Rieltor, щоб не допускати подібної дискримінації в Україні, – зазначили у повідомленні.

Окрім цього, у компанії закликали професійних рієлторів наголошувати таким власникам квартир на недопустимості такої поведінки.

Читайте також: «Вимагаємо строків демобілізації» — рідні військових вийшли на мітинг у Києві

Популярні новини зараз

Люди не вміщались у вагони. Внаслідок тривоги у київському метро знову стався колапс

В одному з районів столиці 11-річний хлопчина випав з вікна багатоповерхівки

У Києві затримали столичного блогера, якого пов'язують з Тищенком, зв'язках з рф та образі військових

У Броварській лікарні спец-хірурги зробили унікальну операцію з видалення тромбів

Показати ще