Перша робота з'явилася на будівлі Головпоштамту 22 серпня — червона фігурка, яка вилазить зі стіни, щоб намалювати український тризуб.

Наступні інсталяції встановили на місці колишнього пам'ятника Щорсу на бульварі Шевченка (Дівчинка з соняхами/соняшниками), поблизу алеї Героїв Небесної Сотні (Дівчинка на гойдалці), а також на будівлі станції метро "Університет" (Дівчинка з серцем та ведмедиком).

"З серцем та ведмедем". Це скульптура дівчинки, яка тримає велике серце, а поруч з нею — іграшка ведмедик. Її може побачити кожен, хто входить до ботсаду імені академіка Фоміна, поблизу станції метро «Університет», варто тільки підвести голову на вхідну браму до саду.

Популярні новини зараз

На Київщині в одній з пожежних частин намалювали мурал та встановили Національний рекорд

Столичні митники спалили 11,5 тис. "яєць-сюрпризів" від "Barbie", які виявились китайською підробкою

У Києві затримали учасника бійки на Хрещатику ввечері 23 червня

У Солом'янському районі столиці 19 травня чоловік застрелився у тирі - що відомо?

Показати ще

Також на Майдані Незалежності помітили останню скульптуру серії — голуба миру.

Окрім цього, Джеймс Коломіна створив у столиці ще одну роботу, вже не скульптурну: поле для гри в класики у формі ракети. Художник намалював його червоною фарбою в парку імені Тараса Шевченка.

Митець наголошує, що цим проєктом хоче засудити несправедливість війни в Україні та виразити підтримку українському народу.

"Моя робота в Україні спрямована на те, щоб засудити несправедливість цієї війни та продемонструвати мою непохитну підтримку українському народу, який страждає в цьому нав'язаному конфліктові"

Джеймс Коломіна вуличний художник із Тулузи, Франція. Митця називають "Бенксі у скульптурі" або "вуличний художник-гуманіст", оскільки його роботи — це часто рефлексії на соціальні проблеми, як-от зміна клімату чи загроза ядерної війни.