Про це повідомили у спільноті "Націонал-Урбанізм".

"Загалом поки все виглядає так, як би й мало виглядати — "зради" немає. Звісно, одна зупинка погоди не зробить, та якщо місту вдасться масштабувати досвід і облаштовувати такі платформи під час майбутніх ремонтів там, де немає змоги облаштувати платформи повноцінні — це буде значний крок уперед"

Там також зазначають, що є питання щодо довжини: навіть якщо зараз Подолом не їздять нові вагони довжиною 26 метрів, вони можуть з'явитися там у перспективі, а в подальшому Києву слід закуповувати й довшу техніку, яка вже точну не влізе у таку платформу. За таких умов будувати інфраструктуру "впритул" — сумнівне рішення.

"Сам же ремонт вулиці, як і раніше, похвалити немає за що. Дешева тротуарна плитка, абияк вкладена тактильна, "автобанні" стовпи освітлення — повний столичний комплект"

“Віденські” трамвайні зупинки поширені у багатьох містах Європи. Вони розташовані посеред проїжджої частини та мають підняту посадкову платформу. Завдяки цим платформам пасажирам з інвалідністю та маломобільним людям набагато легше сідати у трамвай. Зазвичай такі зупинки також відокремлені від дороги огорожею, щоб на них не могли заїжджати автомобілі.

Раніше повідомлялось: Під час ремонту вулиці Кирилівської в Києві облаштовують першу зупинку трамвая віденського типу