Нещодавно господар вирішив позбутися машини – продати на запчастини, а то й зовсім здати в металобрухт. Проте ентузіасти з реставраційної майстерні Old Car Service не дали раритетному авто загинути. Незважаючи на частково розібраний двигун і пошарпаний салон, машину було вирішено довести до ладу.
Цей Lincoln Continental відноситься до моделі восьмого покоління, яка вироблялася з 1987 по 1994 рік. Розроблена на одній платформі з Ford Taurus/Mercury Sable, але з подовженою з 269,5 до 277 см колісною базою, вона стала знаковою для марки у багатьох відношеннях.
Почнемо з того, що це перший передньопривідний автомобіль Lincoln. Крім того, це перший Lincoln, починаючи з 1948 року, на який не встановлювався двигун V8. Такой цей Сontinental став першим автомобілем Ford Motor Company, який у стандартній комплектації оснащувався двома air bag – для водія та переднього пасажира.
Київський екземпляр у комплектації Signatures Series має досить багатий рівень оснащення: клімат-контроль, круїз-контроль, електропривід передніх сидінь, електричний дотягувая кришки багажника, дзеркало з самозатемненням, з вбудованим компасом і датчиком автоматичного перемикання дальнього світла.
На машині також застосовується розкішна приладова панель під дерево, з цифровим щитком приладів.
До реставрації
Після реставрації
СБУ запобігли масштабному теракту на одній із центральних багатолюдних вулиць Києва
Школярі грали в ТЦК та ледь не скалічили себе
У Києві представили мобільну станцію, яка може відновлювати старі бібліотечні екземпляри
Столична фіфа-діджей матюками висловила незадоволення війною, самітом НАТО, а також "дронами над її домом, від яких у неї зморшки"
Під капотом автомобіля знаходиться 3,8-літровий агрегат Essex V6, що розвиває 140 л. с. та 292 Нм при 2200 об/хв. З ним у парі працює 4-ступенева автоматична коробка передач. Це єдина КП, що пропонувалася для даної моделі. З таким силовим агрегатом автомобіль масою 1645 кг має розганятися до 185 км/год. Середня витрата пального коливається від 11 до 16 л на 100 км. 1990 року потужність двигуна збільшили до 150 к. с., а через три роки – й до 160 «конячок».
Цей Lincoln Continental став знаковим для компанії ще й тим, його продажі, порівняно з попередником, зросли вдвічі. За весь час було випущено 327 989 автомобілів.