Джерело: Роман Бочкала у фейсбук.
Водночас у Києві ніхто не збирається цього робити. Продовжується боротьба за владу, посади та потоки.
А що відбувається у Києві?
"Я не дуже в контексті навколо мерської тусовки. Набрав пару друзяків, які шарять. Кажуть ситуація наступна. Ніхто нікуди йти не збирається. Кличко заборонив своїй партії голосувати за зняття секретаря міськради Бондаренка. У неформальному спілкуванні, всіма силами захищає Комарницького і ко. Мовляв, не все так однозначно", - відзначив журналіст.
Тож, ні про який особистий приклад боротьби з корупцією від мера Києва, Віталія Кличка, мова не йде.
"Навіть про поіменне голосування депутатів від партії УДАР за зняття секретаря Київради - мова теж не йде. Мова йде тільки про боротьбу за владу. За крісла та за потоки. Усе як завжди. А всі звинувачення - це дураки якісь та конкуренти. І так, я вважаю, що Кличко не просто знав про те, що відбувається. А мав до цього безпосереднє відношення. Оцінити його роль та участь має слідство. Сподіваюсь, колись зможу розповісти бритам, що Україна розібралася в цій історії та винні покарані. А не тільки в бігах по Віднях", - підсумував фахівець.
Деталі. Минулого тижня, після турбулентності на Хрещатику, 36, зокрема після журналістських розслідувань "Бігусів", а також "Української правди", яка знайшла Комарницького за кордоном та навіть визначила, як він утік.
Читайте також: Екс-депутат Київради та фігурант корупційних розслідувань втік за кордон під прикриттям "Вантаж 200"
Наразі Володимир Бондаренко відсторонений від ведення засідань, але не звільнений з посади. Опозиція у вигляді СН вважає, що він не може обіймати таку важливу посаду через дискредитацію: на плівках Комарницького часто згадують ім'я Бондаренка, з контексту зрозуміло, що секретар погоджує порядок денний сесій з бекофісом і впливає на прийняття потрібних проєктів. Проте сам Бондаренко і його патрон Кличко наполягають, що секретар Київради проходить у справі лише як свідок, а не обвинувачений.