Заступник міського голови – секретар Київської міської ради Володимир Бондаренко заявив про дострокове припинення повноважень. Про це він оголосив з трибуни Київради під час пленарного засідання, йдеться на сайті Київської міської адміністрації 8 квітня.

У своїй заяві він наголосив на «безпрецедентному тиску, що здійснюється на місцеве самоврядування з боку центральної влади».

«Позаду місяць тиску через правоохоронців. Місяць депутатів Київради вмовляли, погрожували, переконували, тиснули. І про це мені відверто говорили колеги, аби тільки проголосували. Сьогодні під цими стінами мітинг, на який примусово зігнали студентів. І ми маємо докази цього, і їх тепер можна оприлюднити. Але навіть під цим тиском Київрада пройшла це випробування. І за його результатами я маю кредит довіри цієї зали», – сказав Бондаренко.

За його словами, роботу КМДА «хочуть заблокувати, аби усі повноваження всупереч закону перейшли до військової адміністрації».

Він також повідомив, що станом на 7 квітня він не є підозрюваним, не притягується до відповідальності і не перебуває у розшуку.

«Я не тримався за крісло і не тримаюся зараз. Не хочу наражати колег на тиск та погрози. Для мене принципово, щоб Київрада працювала для киян», – підсумував Бондаренко.

Під час позачергового засідання Київради депутати розглядали питання дострокового припинення повноважень секретаря Київради Володимира Бондаренка, але депутати не підтримали відставку.

Як повідомив міський голова Віталій Кличко, попри це рішення Бондаренко має піти з посади, про що він і написав заяву.

«Ми повинні визнавати і виправляти помилки. Сім чиновників звільнені через «земельну справу». Очищення міської влади триватиме. І, хоч у Володимира Бондаренка статус свідка в цій справі, історія, мʼяко кажучи, неприємна», – наголосив Кличко.

Раніше міський голова відсторонив Бондаренка від підготовки та ведення засідань Київради через справу про земельні ділянки.

НАБУ і САП 6 лютого повідомили, що провели операцію «Чисте місто» за фактами ймовірної корупції в міській владі Києва.

За даними слідства, одним із ключових напрямів діяльності цієї організації було заволодіння цінною столичною землею під забудову та взяття під повний контроль процедури ухвалення місцевою владою рішень про надання прав на землю.

НАБУ уточнює, що схема полягала в пошуку перспективних земельних ділянок та реєстрації на підконтрольних осіб права власності на споруди, яких на цих ділянках не було. Потім до Київради подавали заяви про надання їм права власності на земельні ділянки для обслуговування цих споруд, що дозволяло уникати торгів. Ухвалення відповідних рішень забезпечували депутати Київради та посадовці КМДА.

Популярні новини зараз

У столиці завершили розслідування стосовно водія, який намагався відкупитись від "копів"

Рішення Кличка про узурпацію влади призупинено, — Ткаченко

Після корупційного скандалу в Київраді, від Кличка очікується особистий приклад боротьби з корупцією - блогер

Вбитий у київському фунікулері хлопець був учнем 10-го класу та займався футболом

Показати ще