12 травня 2025 року в Українсько-данському молодіжному домі (вул. Володимирська 5Б, м. Київ) відбудеться Молодіжний філософський форум, організований Навчально-науковим інститутом філософії та освітньої політики Українського державного університету імені Михайла Драгоманова.
Програма заходу передбачає:
-
Панельні дискусії на тему креативної індустрії та формування громадянської позиції
-
Воркшопи, спрямовані на практичне обговорення ключових проблем суспільства та шляхів їх вирішення.
-
Мотиваційні виступи студентів, викладачів, випускників Інституту та запрошених спікерів заходу, які поділяться своїм досвідом професійного розвитку у сфері гуманітарних наук.
-
Дебати «До питання про владу в контексті тренду», де спікери представлять позицію на основі певної філософської позиції з метою подальшого спільного обговорення.
Організатори підкреслюють, що Молодіжний філософський форум – це не лише нагода обмінятися ідеями, а й можливість налагодити діалог між молодими фахівцями та досвідченими експертами, що є вкрай важливим у сучасних умовах соціальних трансформацій.
Захід приурочений до 20-річчя Навчально-наукового інституту філософії та освітньої політики – одного з провідних центрів підготовки фахівців у сфері філософії, культурології, релігієзнавства та журналістики в Україні. Протягом двох десятиліть Інститут не лише забезпечує якісну освіту, а й активно формує інтелектуальний простір, де народжуються нові ідеї та концепції.
Дата та місце проведення:
-
Коли? 12 травня 2025 року
-
О котрій? Початок о 15:00 (реєстрація з 14:45)
-
Де? Українсько-данський молодіжний дім, м. Київ, вул. Володимирська 5Б
Популярні новини заразКличко не збирається звільняти Поворозника, продовжуючи покривати свого спільника-корупціонера
Стало відомо, як у День жалоби заступник Кличка, Микола Поворозник, святкував свій День народження
Вбивство у фунікулері Києва — стало відомо, де працював нападник
На Печерську з'явилась трояндова алея
Для участі необхідна попередня реєстрація за посиланням.
Молодіжний філософський форум – це можливість долучитися до відкритої розмови про майбутнє освіти та суспільства, знайти однодумців і взяти участь у формуванні інтелектуального діалогу.