Про це повідомили у пресслужбі виставкового центру.
Фотографії військових та ветеранів розмістили на центральній алеї ВДНГ. На них зображені захисники та захисниці, які проходять реабілітацію після поранень. Кожна світлина містить побажання щодо комунікації та QR-код, за яким можна дізнатися про історію цієї людини.
Військовослужбовці закликають бачити в першу чергу людину, а не її травми, спілкуватися на рівних і завжди запитувати перед тим, як запропонувати допомогу.
"Менше жалості, більше поваги", — кажуть герої виставки.
Мета виставки — зробити новий крок назустріч реінтеграції ветеранів, які стали великою та важливою частиною нашого суспільства. Проєкт реалізували у співпраці з національною мережею реабілітаційних центрів для поранених військових RECOVERY.
За час повномасштабного вторгнення ми спілкувалися з сотнями військових, зокрема, й з ветеранами, які отримали поранення. Це справжні титани. Та за цією витримкою і силою — звичайні люди зі звичними бажаннями. Найменше що ми можемо зробити — піти їм назустріч і проявити трохи поваги та емпатії.
На фотовиставці "Слово найсильнішим" представлено 10 сюжетів з рекомендаціями. Кожна фотографія зображує захисника чи захисницю з побажаннями та містить QR-код, що веде до детальної історії цієї людини.
Фотовиставка "Слово найсильнішим" триватиме на ВДНГ до кінця жовтня. Вхід на територію ВДНГ — вільний.