Про це повідомили у Міністерстві економіки України.
Розповідається, що компанія від часу заснування 2002 року фокусувалася на роботі з металом, займаючись порізкою, зварюванням та іншими видами його обробки.
Директор підприємства — Андрій Іляш — вирішив розвиватися далі і подався на грант для переробних підприємств від Мінекономіки.
Розвиваючи власне виробництво, він вирішив спробувати щось нове та перспективне. Вивчивши ринок, зрозумів: виробництво цвяхів для європіддонів – справа перспективна та прибуткова. Ці практичні та міцні кріплення – необхідний елемент для виробників піддонів не тільки в Україні, але і в Європі. Попит шалений, обсягів виробництва бракує.
«Грант для переробних підприємств дав нам змогу придбати цілий комплекс для роботи з металом і конкретно для виготовлення цвяхів – шість нових станків дають можливість виготовляти 40 тонн продукції в місяць», — розповідає Андрій.
Читайте також: Київ є одним з лідерів серед регіонів України — де реалізовано найбільше бізнес-проєктів за кошти мікрогрантів
Раніше компанія працювала в одну зміну. Нині — шукає нових працівників, щоб вийти на двозмінний розклад роботи. Підприємство співпрацює із різними компаніями. Цвяхи використовуються не тільки для виробництва європіддонів, але й для інших будівельних потреб. Окрім того, компанія подалась на сертифікацію європіддонів EPAL, щоб працювати з міжнародними контрактами.
Про грант
З липня 2022 року Уряд запровадив проєкт єРобота, за яким можна отримати від держави безповоротну грантову допомогу для започаткування чи розширення бізнесу. Одна з грантових програм — для переробних підприємств «Новий рівень», за якою підприємці можуть отримати до 8 млн грн на розвиток бізнесу.
Урядовий проєкт єРобота включає грантові програми, спрямовані на стимулювання підприємницької діяльності та створення робочих місць. Зокрема, це програми мікрогрантів на відкриття чи розвиток власного бізнесу, грантів на створення й розвиток переробних підприємств, закладки саду та виноградарства, тепличного господарства. Подати заявку на отримання гранту можуть як чинні підприємці, так і люди, що не мають досвіду ведення бізнесу. Подача заявки здійснюється через портал Дія.
Раніше повідомлялось про те, що Японія виділила великий грант на розмінування та відновлення України.