У Києві створили робочу групу по Житньому ринку. Мер Києва Віталій Кличко затвердив своїм розпорядженням робочу групу з пошуку шляхів приведення будівлі критого ринку розташованої на вул. Верхній Вал, 16 до належного технічного стану.

Про це повідомив голова Громадської ради при КМДА Геннадій Кривошея.

Робоча група має підготувати свої пропозиції і рекомендації щодо подальшої долі ринку.

«До складу цієї групи увійшли представники Громадської Ради при КМДА 2021-2023 Олександр Лисенко та Тарас Білінський (голова Громради при Подільській РДА). Також до складу робочої групи включили Євгена Клопотенко. Головою групи визначено Валентина Мондриївського, — зазначив Григорій Кривошея.

У дописі він поділився повним переліком складу робочої групи та Положенням.

Популярні новини зараз

Ворожа балістика забрала життя 27-річної Вероніки Чуян: двоє її маленьких синів у лікарні, а матір — у критичному стані

Соціальні виплати за програмою «Турбота»: у КМДА пояснили механізм та терміни нарахувань

8-річний хлопець знайшов гранату в селі Гоголів Броварського району Київщини

На Донецькому напрямку загинув випускник КНУ Олександр Гонтар

Показати ще

Раніше Хрещатик писав: Житній ринок. В Києві створено робочу групу, аби вирішити долю знакового об'єкту