У Києві на міські маршрути вийшли нові сучасні тролейбуси та автобуси. Про поповнення рухомого складу повідомив міський голова Віталій Кличко. За його словами, столиця отримала першу партію нових низькопідлогових тролейбусів, закуплених відповідно до договору між КП «Київпастранс» та ТОВ «Політехносервіс».

Наразі до Києва надійшло вісім таких машин. Загалом місто має отримати 16 нових тролейбусів. Ще вісім одиниць транспорту планують поставити до кінця липня. Крім того, на маршрути вже виїхали п’ять нових автобусів турецького виробництва.

Це остання партія із загальної закупівлі 85 автобусів. Оновлення громадського транспорту здійснюється в межах фінансової угоди між Києвом та Європейським інвестиційним банком за проєктом «Міський громадський транспорт України». На реалізацію проєкту залучено кредитні кошти ЄІБ у розмірі 18,5 мільйона євро. Нові тролейбуси та автобуси мають довжину 12 метрів і повністю пристосовані для перевезення людей з інвалідністю та маломобільних пасажирів. Транспорт обладнаний спеціальними пандусами для зручного доступу до салону.

Також у салонах встановлені інформаційні табло, системи кондиціонування та опалення, камери відеоспостереження, автоматичне озвучення зупинок, енергоощадне LED-освітлення та тоноване скло. За словами Віталія Кличка, місто й надалі працює над оновленням громадського транспорту, роблячи його більш сучасним, доступним і комфортним для мешканців та гостей столиці. «Київ продовжує модернізувати транспортну систему, підвищувати доступність перевезень та дбати про безпеку й комфорт пасажирів», — наголосив мер столиці.