Після балістичної атаки російських військ на Київ рятувальники завершили ліквідацію пожежі, що виникла в Дарницькому районі столиці. Над усуненням наслідків обстрілу працювали понад 100 співробітників ДСНС та 23 одиниці пожежно-рятувальної і спеціальної техніки. Напередодні російські війська завдали по столиці удару балістичними ракетами у дві хвилі.
За інформацією Повітряних сил ЗСУ, загроза надходила одразу з двох напрямків — півночі та північного сходу. Одразу після атаки повідомлялося про падіння уламків на відкритих територіях, а також займання в Дарницькому районі. Вранці 26 червня у столичному управлінні ДСНС підтвердили, що пожежу, спричинену російським ударом, повністю ліквідовано.
До гасіння залучили понад сотню рятувальників і 23 одиниці спеціальної техніки. У ДСНС також звернули увагу, що цього разу російська атака відрізнялася від попередніх. Обстріл був здійснений раптово — без попереднього запуску дронів-камікадзе чи інших типів ракет, якими зазвичай ворог намагається виснажити українську систему протиповітряної оборони, як це було під час масованого удару по Києву 15 червня.